Płaski brzuch w tydzień!

Nie zawsze mamy wiele czasu na trening. Zdarza się, że musimy poprawić wygląd naszego brzucha jak najszybciej, gdyż np. mamy nieplanowany wcześniej wyjazd nad morze, gdzie będziemy musieli pokazać swój brzuch. W tak nagłych przypadkach z pomocą przychodzą nam ćwiczenia opracowane wg dr Tony Catersiano. Ze statystyk wynika że 96% testujących ten trening już po pierwszym tygodniu zanotowało zmniejszenie obwodu brzucha o około 6 cm oraz zmniejszenie wagi ciała nawet o dwa kilogramy.

Poniżej przedstawiamy listę ćwiczeń, dzięki którym możesz osiągnąć tak wspaniałe efekty.

Superbrzuszki – większość z nas wie jak wykonywać popularne brzuszki brzuszki, jednak mało kto próbuje robić superbrzuszki. Aby wykonać owe ćwiczenie kładziemy na plecach i podnosimy zgięte nogi tak, aby nasze łydki były ułożone w pozycji równoległej do podłoża.. Następnie kładziemy na klatkę piersiową skrzyżowane ręce. Unosząc górną część pleców i głowę robimy wdech. Natomiast wydech robimy wracając do pozycji wyjściowej, pamiętając aby głowa nie dotykała podłogi. Ćwiczenie to powtarzamy 50 razy.

Odwrócone brzuszki – jest to kolejne ćwiczenie, które pozwoli nam osiągnąć płaski brzuch. W tym ćwiczeniu również kładziemy się na plecach, jednak tym razem przenosimy na początku proste ręce za głowę i chwytamy się rękami o coś, może to być drążek, krzesło, czy cokolwiek co utrzyma nasz ciężar. Następnie unosimy nogi tak, aby tworzyły kąt prosty z podłożem, potem lekko uginamy kolana. Teraz napinamy mięśnie brzucha, dociskamy plecy do podłoża i robiąc wdech lekko unosimy biodra o kilka centymetrów ponad podłogę. Robiąc wydech opuszczamy biodra na podłoże. Ćwiczenie powtarzamy 50 razy.

Cały trening powinniśmy wykonać dwa razy pod rząd.
Życzymy jak najszybszych efektów!

 
Ostatnie artykuły
płaski brzuch

Nie wierzysz? Przekonaj się jakie ćwiczenia należy wykonywać, aby uzyskać efekty w tak krótkim czasie.

Wstań i ćwicz

Masz już dość ćwiczeń wykonywanych w pozycji leżącej? Mamy dla ciebie alternatywne wyjście - ćwicz na stojąco.

Zrzuć boczki

A może masz już płaski brzuch i chcesz zrzucić jeszcze trochę zbędnego ciałka? Ćwiczenia na boczki będa idealnym rozwiązaniem.

Sześciopak - fajna sprawa

Nie, nie znajdziesz tu informacji jak wypić 6 piw podczas pracy. Mamy dla ciebie specjalny trening, który możesz wykonywać w podczas przerwy w pracy.

smukła talia

Piękna i smukła talia - chyba każda z pań chciałaby mieć taką. Dodaj sobie kobiecości i zmień wygląd swojej talii.