Diety

Dieta na płaski brzuch

Dieta jest nieodłącznym towarzyszem każdego programu ćwiczeń. Ważne jest, aby była odpowiednio dobrana do sposobu ćwiczeń, stylu naszego życia, naszego organizmu. Stosowanie każdej diety warto skonsultować z lekarzem. Źle dobrana dieta może doprowadzić nas do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Warto więc zadbać o jej odpowiedni skład.
Tak jak w przypadku większości diet, dieta na płaski brzuch opiera się na ograniczeniu, wyeliminowaniu lub zwiększeniu wybranych pokarmów [...]


Dieta Dukana

Masz już dość bezskutecznej walki z nadwagą? Dzięki diecie białkowej będziesz mogła przyspieszyć metabolizm i bez uczucia głodu stracić zbędne kilogramy. Warunek? Trzeba przejść przez wszystkie etapy. Tylko tak unikniesz efektu jojo. Zapoznaj się dokładnie z przedstawionym programem diety. Następnie oceń, czy zdołasz go wypełnić do końca i zacznij działać! [...]


 
Ostatnie artykuły
płaski brzuch

Nie wierzysz? Przekonaj się jakie ćwiczenia należy wykonywać, aby uzyskać efekty w tak krótkim czasie.

Wstań i ćwicz

Masz już dość ćwiczeń wykonywanych w pozycji leżącej? Mamy dla ciebie alternatywne wyjście - ćwicz na stojąco.

Zrzuć boczki

A może masz już płaski brzuch i chcesz zrzucić jeszcze trochę zbędnego ciałka? Ćwiczenia na boczki będa idealnym rozwiązaniem.

Sześciopak - fajna sprawa

Nie, nie znajdziesz tu informacji jak wypić 6 piw podczas pracy. Mamy dla ciebie specjalny trening, który możesz wykonywać w podczas przerwy w pracy.

smukła talia

Piękna i smukła talia - chyba każda z pań chciałaby mieć taką. Dodaj sobie kobiecości i zmień wygląd swojej talii.